Kim oldugunu öyle bir haykiriyor ki; ne dedigini duyamiyorum.

 

 
Ana Sayfa Maç Sonuçları Oyun Video Eğlence Fıkralar Müzik Dinle Şarkı Sözleri Güzel Sözler

 Ana Sayfa
 Canlı Maç Sonuçları
 Oyun
 Video
 Eğlence
 Evet Hayır
 Program
 Fıkralar
 Şiirler
 Şarkı Sözleri
 Güzel Sözler
 Bilgi Yarışması
 Canlı Tv
 Resimler
 Rüya Tabiri
  Astroloji
 Döviz Bilgileri
 Hava Durumu
 Müzik Dinle
 Yemek Tarifleri
 Msn Messenger
 Kadın Sağlık Güzellik
 İngilizce Sözlük
 Dini / Harika
 İtiraf
 Favorilere Ekle
 İletişim
 

  aşk nick aşk nickleri

 


aşk nick aşk nickleri

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif 1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif 1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksin ama bilmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim ama şimdi o geldi benle ilgilenmez oldu!!!Duy sesimi aşkım!!!
http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif
http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Aşk Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!
Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Ey güzelliğine tutulduğum kız! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldızdan her biri sana gönderilmiş öpücüklerdir!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif 1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!
http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gifAşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever…

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gifBiliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gifBizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gifBazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM”
http://www.mizahcafe.com/images/askg.gifSevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gifYalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gifKimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoksa sende sever misin?

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir...

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi...

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

http://www.mizahcafe.com/images/askg.gif Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün...Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin...Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin.    aşk nick aşk nickleri Konusu 71879 kere okundu.
 
mehmet
seni cok seviyom benim le sex nedersiniz 13 yaşın dayım
rabia
çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllll olmus sizi tebrık ederim
 

 

 

   

Oyun :Binlerce Oyun Kategori Halinde
Video :Yüzlerce Video sizler için hazırlandı.
Fıkralar : On binlerce Fıkra Kategoriler halinde
Şarkı Sözleri : 7Bin Tane Şarkı Sözü
Güzel Sözler : Harika kategoriler halinde sözler
Bilgi Yarışması : Bilginizi test edebilirsiniz
Resimler: Yüzlerce resim kolay ve hızlı kullanım
Rüya Tabiri :Rüya tabiri sitemizde mevcuttur
Günlük Burç: Günlük Burçlar Her gün yenilenir
Döviz Bilgileri : Anlık Döviz Kurları Güncellenir
Yemek Tarifleri: Çeşitli yemek tarifleri
Msn Messenger:Msn Nickeleri, ifadeleri, programları vs
İngilizce Sözlük:Türkçe İngilizce - İngilizce Türkçe çeviri
Dini / Harika: Dini Bölüm çeşitli konular tavsiye edilir

  Msn Kategorileri

Msn NickleriMsn Resimleri(avatarlar)Msn ifadeleri

Msn ProgramlarıMsn indirMsn SorunlarıTakım Avatarları

Diğer Msn Konuları


Msn resim çalmaAnlamlı msn nickleriYalnızlık resimleriTrabzonspor avatarlarıBeşiktaş avatarları 
Ana Sayfa   /   Oyun   /   Video   / Eğlence   /   Program   /   Fıkralar   /   Şiirler   /   Şarkı Sözleri/   Hakkında

12345678910111213 1234567891010123456789101112131415161718192021222324252627282930313233  1012112123 1231234567

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır