Iyi olmak kolaydir, zor olan adil olmaktir.

 

 
Ana Sayfa Maç Sonuçları Oyun Video Eğlence Fıkralar Müzik Dinle Şarkı Sözleri Güzel Sözler

 Ana Sayfa
 Canlı Maç Sonuçları
 Oyun
 Video
 Eğlence
 Evet Hayır
 Program
 Fıkralar
 Şiirler
 Şarkı Sözleri
 Güzel Sözler
 Bilgi Yarışması
 Canlı Tv
 Resimler
 Rüya Tabiri
  Astroloji
 Döviz Bilgileri
 Hava Durumu
 Müzik Dinle
 Yemek Tarifleri
 Msn Messenger
 Kadın Sağlık Güzellik
 İngilizce Sözlük
 Dini / Harika
 İtiraf
 Favorilere Ekle
 İletişim
 

  Selülütten kurtulma yolları

 


Selülütten kurtulma yolları

Selülit nam-ı diğer portakal kabuğu görüntüsü yaz geldiğinde daha büyük bir sorun haline geliyor. Sorun büyüyünce çözüm alternatifleri de artıyor.

Piyasaya her hafta yeni bir selülit kremi çıkıyor. Neredeyse güzellik merkezlerinin hepsinde selülite iyi gelen bir cihaz var. Kimi radyo frekans dalgalarıyla çalışıyor kimi mikro enjeksiyon yapıyor. Peki hangi alet ne vaat ediyor ve bütçeyi ne kadar sarsıyor?

Acoustic Wave Therapy (AWT)
Ne vaat ediyor? Madonna’nın da kullandığı söylenen AWT ülkemize gelen en yeni selülit cihazı. Şok dalgaları esasına dayanıyor. AWT ile sellülitin yanı sıra bölgesel yağ fazlalıkları ve cilt gevşekliği sorunu da çözüm bulunuyor.

Ne sonuç veriyor? Tedavi, haftada iki kez olmak koşuluyla, toplam üç hafta. Araştırmalar, tedavi sonrasında kandaki serbest yağ asitlerinin ve gliserolün anlık olarak arttığını, yani yağ dokusunun parçalandığını gösteriyor. Üçüncü ayın sonunada cilt elastikiyetindeki artış yüzde 71.6 ’yı buluyor. Seans sırasında karıncalanma hissi oluyor.

Fiyatı ne kadar? Seansı 300 dolar. Sekizlik paket alınırsa daha ekonomik olabiliyor.

Tripollar
Ne vaat ediyor? Radyofrekans dalgalarıyla, acısız bir şekilde cildi anında gererek, yağ dokusunu azaltıyor. Enerji 3 ayrı uç arasında devamlı dolaşarak cilt hücrelerini ve içindeki su moleküllerini harekete geçiriyor ve sıkılaştırıyor. Cilt ve cilt altına verilen radyo kısa dalgaları kolajen dokusunu artırdığı gibi yağ dokusunu da azaltıyor. Uygulama esnasında sinir ve damarlarda herhangi bir zarar meydana gelmiyor.

Ne sonuç veriyor? Sadece cilt altındaki yağ dokusunu ısıttığı için her yaş ve cilt tipinden erkek ve kadına uygulanabiliyor. Yüze yapılan uygulamalarda seanslar yaklaşık 10-15, vücutta ise 30-45 dakika sürüyor. Daha kalıcı etki için, bir hafta ara ile 6-8 defa tekrarlanması öneriliyor. Uygulamadan hemen sonra ciltte hafif bir kızarma ve sıcaklık hissi meydana geliyor.

Fiyatı ne kadar? Seansı 150 dolar. Sekiz seanslık paketler indirimli.

Lpg Cellu M6keymodule
Ne vaat ediyor? LPG uygulanan bölgelerde kan dolaşımını, lenfatik dolaşımı, dokulardaki metabolik atıkların vücuttan çıkışını artırıyor, fibroz bantları serbestleştirip deriye esneklik kazandırıyor. Deriden, kasa kadar tüm cilt altı dokularını yeniden şekillendiriyor.

Ne sonuç veriyor? Tedavi süreci kişiye göre, 10-20 seans arasında değişiyor. Tedavi sırasında her hasta özel uygulama çorabı giyiyor. LPG endermoloji tedavisi tamamen ağrısız olmasının yanı sıra hastada stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkilere sahip. Her seansta uygulama 35 dakika sürüyor.

Fiyatı ne kadar? 15 seanslık paket program fiyatı 750 YTL.

Radyo Frekans
Ne vaat ediyor? Radyo frekans dalgalarıyla çalışan makine vücutta zayıflama, toparlama, sıkılaşmaya yol açıyor. Selülit görünümünü azaltıyor. Hücrelerin etrafındaki dokulara ve dış deriye kesinlikle zarar vermiyor.

Ne sonuç veriyor? 15 seansta ortalama iki beden incelme sağlıyor. Tedavi sırasında vücutta hafif bir karıncalanma hissi oluyor.

Fiyatı ne kadar? 15 seanslık paket 1470 YTL. Her seans yarım saat sürüyor.

Beautytek
Ne vaat ediyor? Göğüslerin daha dik, poponun selülitsiz görünmesini neştersiz sağlıyor.

Ne sonuç veriyor? 45 dakikalık, 6 - 12 seans. Refresh Clinic’te seanslar 30 - 60 dakika arasında. Haftada 2 seans yeterli. 12 seans sonunda fotoğraf üstünde karşılaştırma yapılıyor, tedavinin etkinliği inceleniyor. Kalıcılık için ayda 1 seans öneriliyor.

Fiyatı ne kadar? Tüm bölgeler için, 12 seanslık paket programın fiyatı 850 YTL.

Mezoterapi
Ne vaat ediyor? Mezoterapi tedavisi, bölgesel incelme ve sıkılaşmada etkili. Cilt altına özel ince iğnelerle dolaşım düzenleyici, yağ yakıcı, ilaç kombinasyonlu enjeksiyon prensibine dayalı. Dünya’da 1952 yılından beri uygulanıyor. Cilt altına ince iğnelerle dolaşım düzenleyici ve yağ yakıcı bir ilaç kokteylinin enjekte edilmesi prensibine dayanıyor.

Ne sonuç veriyor? Bel, basen, kalça, bacak, karın, omuz, kol gibi yağ dokusunun fazlaca biriktiği her yere uygulanabiliyor. 6-12 seans sonucunda, ayda ortalama 1-2 beden incelme sağlıyor. Seanslar 10-15 dakika. Uygulama esnasında ağrı kesici krem ve spreylerin kullanımı ile acı hissedilmiyor.

Fiyatı ne kadar? Seansı 120 YTL.

Fiyatlar İstanbul’da bu işlemleri yapan merkezlerden alınmıştır.

Selülit içeceği de var
Nestle beslenme araştırmaları ve L’Oreal dermatoloji araştırmaları sonucu geliştirilen cildin kapitone görünümünü içeriden düzeltmeye yönelik gıda takviyesi inneov, suda eritilerek içecek haline getirilen çilek tadında bir pudra. Ürün derinlemesine işlemiş selüliti düzeltmek için drenaj-boşaltma etkisi ve cildi tekrar yapılandırma özelliğiyle selülitin iki kaynağını birden hedef alıyor. Günde 2 kez, yemek sırasında büyük bir bardak suda eritilerek içilen inneov este64, 90 YTL.

Hangi krem ne işe yarıyor?
Stendhal Recette M. Menu Minceur: Anti-aging özellikli inceltici bakım ürünü yağ depolanmasını engelelliyor ve daha önceden oluşmuş portakal görünümünü azaltıyor. Fiyatı 110 YTL.

Murat Firm and Tone Serum: Cilt sıkılığını ve elastikiyetini arttırarak cildin görünümünü yüzde 80 iyileştirmeye, selülit görünümünü yüzde 69 azaltmaya yardımcı olduğu klinik çalışmalarla ispatlanmış. Selülit tedavisinde çığır açan serum içerdiği, liposom kapsülleri ile aktif maddelerin cilde daha etkili bir şekilde nüfuz etmesini sağladığı için çatlak tedavisinde de etkili. Fiyatı 165 YTL

L’oreal Perfect Slim Pro: Yerleşmiş selülite karşı ilk yağ parçalayıcı tedavi. 15 günde yeniden şekillenmiş bir vücut iddiasında. Kremin kendinden masaj başlığı var. Drenaj etkisiyle vücudunuzu yeniden şekillendiriyor. Portakal görünümünü azaltıyor. Fiyatı 25 YTL.

The Body Shop Body Focus Cellulite Serum: Amino asit, kafein, B ve C vitamini içeren ürün aktif ve doğal bir karışımdan oluşuyor. Aynı zamanda içeriğinde cildi stresten koruyan doğal nem bariyeri var. Hem inceltiyor hem selülitleri azaltıyor. Fiyatı 53 YTL.

Oht Peptide 3 Sıkılaştırıcı Köpük: Selülit kremlerinin en pahalısı olan ürün efervesan özelliği ile diğerlerinden farklı. Çözünürlüğü çok yüksek. Köpük olduğu için geniş bir alana yayılıyor, cildin en alt tabakalarında dahi hızlı emilim sağlıyor. Bir ayda selülitlerde gözle görünür bir azalma oluyor. Fiyatı 250 YTL.

Dior Bikini Cellulite-Diet: Ultra fresh ve ince yapıdaki ürünün en önemli özelliği masaja gerek kalmadan uygulanması. Sürüyorsunuz, çıkıyorsunuz. Fiyatı 95 YTL.

Vichy Lipocure: Masaja gerek kalmadan uygulanıyor. İki haftalık bir kürle selülite karşı etkili olduğu belirtiliyor. 14 günde sorunun büyük bir bölümünü çözüyor. 65 YTL.

Nivea Body Good-Bye Cellulite: Jel-krem kıvamındaki formülü ile cilde kolayca uygulanırken, aynı zamanda serinletme etkisi yaratarak kan dolaşımını da hızlandırıyor. Selülitler dört haftada azalmaya başlıyor. Fiyatı 22 YTL.    Selülütten kurtulma yolları Konusu 4439 kere okundu.
Bu sayfayının linki aşşağıdadır :
" onClick='this.select();'>

 

Sponsor Bağlantılar

   

Oyun :Binlerce Oyun Kategori Halinde
Video :Yüzlerce Video sizler için hazırlandı.
Fıkralar : On binlerce Fıkra Kategoriler halinde
Şarkı Sözleri : 7Bin Tane Şarkı Sözü
Güzel Sözler : Harika kategoriler halinde sözler
Bilgi Yarışması : Bilginizi test edebilirsiniz
Resimler: Yüzlerce resim kolay ve hızlı kullanım
Rüya Tabiri :Rüya tabiri sitemizde mevcuttur
Günlük Burç: Günlük Burçlar Her gün yenilenir
Döviz Bilgileri : Anlık Döviz Kurları Güncellenir
Yemek Tarifleri: Çeşitli yemek tarifleri
Msn Messenger:Msn Nickeleri, ifadeleri, programları vs
İngilizce Sözlük:Türkçe İngilizce - İngilizce Türkçe çeviri
Dini / Harika: Dini Bölüm çeşitli konular tavsiye edilirDiğer Cinsellik Konuları

Ergenlik dönemiKarın germeLeke nasıl giderilirKadınlarda menopoz nedirİktidarsızlık 
Ana Sayfa   /   Oyun   /   Video   / Eğlence   /   Program   /   Fıkralar   /   Şiirler   /   Şarkı Sözleri/   Hakkında

12345678910111213 1234567891010123456789101112131415161718192021222324252627282930313233  1012112123 1231234567

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır